Коли і як вносити зміни в Технічні умови на зразок ОВТ – пояснення Міноборони
Українські зброярі активно працюють не лише над створенням нових зразків озброєння та військової техніки, а й над удосконаленням серійних. Часто постає запитання: у яких випадках та як виробнику ОВТ вносити зміни в конструкторську документацію. Зокрема, до Технічних умов.
Фахівці Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки підготували пояснення щодо умов і порядку внесення змін до ТУ.
Для внесення змін в техумови на зразок ОВТ підприємство-виробник або розробник має керуватися Державним стандартом України В 15.902:2023, який визначає основні положення процесу внесення змін.
Також фахівці Головного управління деталізували декілька варіантів, коли виникає потреба вносити зміни в Технічні умови: з обов’язковим проведенням Типових випробувань зразка ОВТ та без проведення випробувань. Крім того, окреслено і виключний аспект – як вчиняти, коли виявлено помилку у вже затвердженому документі.
Детально ознайомитись із роз’ясненнями можна на офіційному сайті Міністерства оборони України у розділі «Інноваційні проєкти», активувавши вкладку «Арсенал». Там є пояснення, коли і як вносити зміни в Технічні умови на зразок ОВТ.
З питань кодифікації зразків ОВТ виробники та розробники можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: [email protected].
Теги
- Озброєння і техніка