З російського полону звільнено ще 160 наших захисників

Сьогодні, 26 червня 2026 року, було проведено 76-й обмін полоненими. Із російського полону визволено 160 українських воїнів.
Кого вдалося повернути з російського полону
У результаті перемовного процесу додому повернулися військовослужбовці Збройних Сил України, зокрема представники:
- Сухопутних військ;
- Сил підтримки;
- Військово-Морських Сил;
- Десантно-штурмових військ;
- Повітряних Сил;
- Медичних Сил;
- Сил територіальної оборони.
Також вдалося звільнити військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.
Воїни боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Більшість звільнених з полону – оборонці Маріуполя
Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, будуть направлені на реабілітацію, щоб реінтегруватися до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.
Робота над поверненням українців триває
Україна вдячна Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння в організації обміну.
Також дякуємо усім дотичним структурам та організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян. Продовжуємо щоденну роботу над визволенням кожного українця з російської неволі.
Нагадаємо, попередній обмін відбувся 5 червня 2026 року, коли вдалося повернути 185 захисників і одного цивільного українця.






