Як військовим перевірити можливість переведення: нова інструкція на Армія+

На сайті застосунку Армія+ з’явилася нова інструкція, що стосується зміни місця служби. Завдяки їй військові зможуть дізнатися, чи дозволено їм переведення в іншу частину. І якщо так, то що треба для цього зробити.
Інструкція інтерактивна. Це невеликий тест із запитаннями, на які військовослужбовці мають відповісти перед початком процесу переведення. Серед них:
- скільки вже відслужили в поточній частині
- який тип у цієї частини
- у яку частину є бажання перевестися
- є придатність до бойової служби за висновком ВЛК чи ні
- є офіцерське звання чи ні.
Якщо переведення можливе – з’явиться покроковий план, що для цього треба зробити. Він міститиме шаблон рекомендаційного листа та зразки військових документів, які знадобляться під час подання рапорту. Також окремим пунктом буде вказано, чи потрібне додаткове погодження командира для переведення. Якщо переведення неможливе – зазначатиметься причина, чому це неможливо зробити на цей час.
«Ми будуємо новий тип комунікацій у війську. Коли всі процеси не бюрократизовані, а зрозумілі і людяні. Зміна місця служби зокрема. У військових залишалися питання стосовно алгоритму – і ми розробили для них тест-інструкцію, яка підкаже їм їхні подальші кроки для переведення», – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Дізнайтесь детальніше про процес переведення, типи та шаблони потрібних документів за посиланням: https://aplus.mod.gov.ua/transfer.
За весь час сервісом зміни місця служби скористалися 60 000 військових. Із них 40 000 – отримали погодження та вже перевелися або готуються до переходу на нове місце служби.
Найпоширеніша причина, чому рапорти на переведення відхиляються Кадровим центром ЗСУ – військовослужбовці роблять неякісні фотокопії або додають не всі потрібні сторінки документів. Проте таких помилок стає менше завдяки оновленому процесу подання рапорту в Армія+, де тепер вказуються сторінки чи розділи документів, які слід додати.
Теги
- Цифровізація