Перейти до головного вмісту

Сергій Боєв обговорив з представниками американських аналітичних організацій обороноздатність України та її потреби

Сергій Боєв обговорив з представниками американських аналітичних організацій обороноздатність України та її потреби

Заступник міністра оборони України Сергій Боєв зустрівся з представниками аналітичних організацій США на чолі з головою аналітичного центру KKR Global Institute, ексдиректором ЦРУ Девідом Петреусом.

Сергій Боєв обговорив з представниками американських аналітичних організацій обороноздатність України та її потреби

Сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні, актуальні потреби української армії та спроможності українського ОПК. Заступник міністра висловив подяку всім американцям за надану безпекову та економічну допомогу.

Українська сторона ознайомила американську делегацію з оперативною обстановкою на полі бою: росія продовжує свої агресивні дії, ракетний та дроновий терор цивільного населення, для протидії якому Сили безпеки і оборони потребують ракет-перехоплювачів.

jrs-5301

Делегації обговорили нещодавні заходи – зустріч у форматі «Рамштайн» та Мюнхенську безпекову конференцію. Погодилися, що заклики до об’єднання Європи та нарощення оборонних бюджетів доречні, зокрема для підтримання безпекової допомоги Україні. Сергій Боєв підкреслив ефективність роботи Контактної групи з питань оборони України.

Заступник міністра оборони України ознайомив Девіда Петреуса з потребами у системах ППО і ПРО та ракетах до них, важкою бронетехнікою, боєприпасами, зокрема і до РСЗВ:

«Український ОПК виріс у понад 20 разів від початку широкомасштабного вторгнення, і багато номенклатури ми можемо виробляти самостійно. Однак для забезпечення критичних потреб Сил оборони продовжуємо розраховувати на підтримку партнерів, в тому числі від США».

Учасники зустрічі також обговорили співпрацю з НАТО, знаковість початку роботу Спільного Центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) та розвиток місії НАТО з підготовки та надання допомоги в галузі безпеки Україні (NSATU). 

Українська делегація наголосила на важливості продовжувати розвивати співпрацю з представниками американського ОПК в таких напрямках, як спільні підприємства, інновації, обмін технологіями і ліцензіями.

Українська та американська сторони зійшлися на важливості нарощення власної обороноздатності України, необхідності об’єднання європейських країн довкола спільної загрози та підтримки тісної співпраці з США.

Теги

  • Діяльність Міноборони
  • Міжнародне співробітництво