Перейти до головного вмісту

Рік роботи Резерв+: яких результатів досяг застосунок за цей час

Рік роботи Резерв+: яких результатів досяг застосунок за цей час

Сьогодні застосунку для військовозобов’язаних Резерв+ виповнюється один рік. За цей час від однієї функції – оновлення даних – Резерв+ виріс в низку сервісів, які змінили взаємодію людини із ще однією державною сферою. 

За цей рік Резерв+ вдалося досягти таких результатів:

  • Резерв+ має понад 4 мільйони користувачів.
  • У Резерв+ з’явився електронний військовий документ, можливість оформити відстрочку, згенерувати електронне направлення на ВЛК, а також знайти вакансію у війську через рекрутинг, а також виправити дані.
  • Зараз у Резерв+ працює 5 типів відстрочок. Генеруються відстрочки онлайн: зручно, швидко, без черг.
  • Електронне направлення на ВЛК — перший крок до цифрової реформи військово-лікарської комісії, що покликана спростити її проходження і зробити цей процес прозорим і справедливим. Вже 200 000 направлень згенеровано.
  • Рекрутинг має понад 9 000 актуальних вакансій — і це найбільший перелік вакансій у війську, який зараз існує. Близько 100 000 заяв на різні вакансії в Резерв+. З них — до 5 000 відгуків на вакансії Лінії дронів.

«За рік роботи Резерв+ став повноцінним інструментом взаємодії військовозобов’язаного з державою. Застосунок формує нове ставлення громадян до війська як до сучасної, прозорої та підзвітної інституції. Це і є цифрова трансформація — коли технології не просто автоматизують процес, а змінюють ставлення держави до людини і людини до держави», – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

За словами заступниці міністра, Резерв+ виконує і правозахисну функцію, оскільки до повномасштабного вторгнення чимало українців не знали своїх прав під час мобілізації.

«Крім того люди з інвалідністю, багатодітні батьки, студенти нарешті змогли реалізувати своє законне право на відстрочку онлайн — без черг, паперів та зайвого очікування. Також громадяни вперше отримали відкритий доступ до того, що про них знає держава в реєстрі Оберіг. Це і є прозорість. Тепер кожен може не лише побачити інформацію про себе, а й вчасно виявити помилки в даних або порушення, пов’язані з військовим обліком»

Теги

  • Цифровізація