Перейти до головного вмісту

Міноборони розвиває Спільноту інноваторів: командир батальйону ударних безпілотників зустрівся з розробниками військових технологій

Розвиток Спільноти інноваторів
Міністерство оборони продовжує розвивати Спільноту інноваторів: провели вже чотири зустрічі розробників та військових.

Міністерство оборони продовжує розвивати Спільноту інноваторів: провели вже чотири зустрічі розробників та військових. 

На зустрічах військові розповідають розробникам про свої потреби в технологіях та дають зворотний зв'язок щодо вдосконалення програмних рішень. 

Цього разу гостем став командир батальйону ударних безпілотних комплексів «Ахіллес» Юрій Федоренко та його заступники.

«Радий, що з’явилась така можливість – доносити свої потреби одразу до тих, хто може їх вирішити. Наразі ми займаємося як розвідкою, так і прямим ураженням цілей, тому маємо необхідність в рішеннях, які дозволять нам залітати в тил противника. Сподіваюся, разом ми зможемо знайти підходи для цього», – звернувся до учасників командир батальйону «Ахіллес».

Окремо до учасників зустрічі звернулася заступниця Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко. За її словами, взаємодія Міністерства та розробників – важлива складова для розвитку військових технологій, а долучення профільних військових – незамінний зворотній зв’язок.

«Час – найважливіший ресурс, і ми прагнемо використовувати його з користю. Ми створили Спільноту інноваторів для того, щоб поєднати розробників, інженерів, зв'язківців та військових, і забезпечити ефективну комунікацію між ними» , – зазначила Катерина Черногоренко.

Спільнота інноваторів зібрала вже понад 400 вітчизняних розробників, що працюють над створенням безпілотників, стійкого зв’язку та інструментів віддаленої верифікації цілей. Для того, аби долучитися, потрібно зареєструватися за формою: https://forms.gle/i1C6FhNTFGR4YRDo9

У межах спільноти ви отримаєте:

  • менторську підтримку від провідних експертів галузі 
  • зворотний зв'язок від військових як кінцевих користувачів ваших рішень 
  • співпрацю та обмін знаннями з однодумцями 

Раніше Міноборони анонсувало створення цифрового простору Soft Power, що має об’єднати інженерів з усього світу для розвитку безпілотних систем в Україні. Як стати резидентом цього простору – буде оголошено згодом.

Теги

  • Дрони
  • Цифровізація