Перейти до головного вмісту

«Армія+» має специфічну архітектуру, яка дозволяє захистити дані максимально безпечно – Катерина Черногоренко

Команда розробників мобільного застосунку «Армія+», який обʼєднуватиме низку цифрових послуг для військових, – це підібрані через систему рекрутингу айтівці. А кожен третій з команди – учасник бойових дій. 

Про це розповіла заступниця Міністра оборони Катерина Черногоренко в інтервʼю «АрміяІнформ». 

«Ми чітко розуміємо, що потрібно військовим. Ми робимо системи руками військових для військових. Також у нас в рамках Генерального штабу є велика потужна команда, яка сформувалася із айтівців. Це фактично найпотужніша команда розробників, що працює над застосунком», – додала Катерина Черногоренко.

За її словами, головним завданням, що стоїть перед командою спеціалістів-розробників, є надійний захист персональних даних військовослужбовців та службової інформації. Навіть якщо процес потребуватиме більше часу. 

«Сам мобільний застосунок є своєрідним запобіжником від витоків, тому що має специфічну архітектуру, яка дозволяє захистити агрегацію даних щодо людини. Ми залучаємо найкращих експертів вже зараз, на етапі конструювання і розробки застосунку. Окремо працюємо над комплексною системою, щоб додаток був захищений на належному рівні. Безпека даних — це наш топ-пріоритет. І ми готові пожертвувати частково строками релізу на користь безпеки», – розповіла в інтерв’ю заступниця Міністра оборони.

Повну версію інтерв’ю можна прочитати на сайті «АрміяІнформ» – https://cutt.ly/Aw8GIcWA.

Теги

  • Цифровізація